Abdurrahman Önül

Benim Gönlüm Medine’de İlahi Sözleri

Benim Gönlüm Medine’de İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Benim Gönlüm Medine’de İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Medine’de güller açmış Kokuyu cihana saçmış Kralın giydiği taçmış Benim hacım Medine’de **** Rasuldur başımın tacı O’dur derdimin ilacı Salat selam Muhammed(sav)’e Şu kainata duacı **** Kainat hayrandır O’na Gidemedim ravzasına Gönül dayanır mı buna Benim gönlüm Medine’de **** Rasuldur başımın tacı O’dur derdimin ilacı Salat selam Muhammed(sav)’e Şu kainata duacı **** Aşkındadır divaneyim Yıkılmışım viraneyim Hu deyip deyip döneyim Benim aşkım Medine’de **** Rasuldur başımın tacı O’dur derdimin ilacı Salat selam Muhammed(sav)’e Şu kainata duacı **** Hazineye bağlasalar Yüzüklere donatsalar Servete servet katsalar Benim aklım Medine’de **** Rasuldur başımın tacı O’dur derdimin ilacı Salat selam Muhammed(sav)’e Şu kainata duacı **** Güllerini koklasaydım Günahımı paklasaydım Gülü güle dolasaydım Benim Gülüm Medine’de **** Rasuldur başımın tacı O’dur derdimin ilacı Salat selam Muhammed(sav)’e Şu kainata duacı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu