Grup Taif

Beytullahta İlahi Sözleri

Beytullahta İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Beytullahta İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir yol görünüyor yine uzaklarda benim garip gönlüm yine tuzaklarda Aklım orda kaldı bedenim yasakta Resul gezer Beytullahta Gelsem toprağına yüzüm sürebilsem ben de güzel Ravzana bir gelsem gelsem Senin vuslatına ben de ersem ersem **** Herkes gitti ben yine kaldım burada bedenim burda kaldı aklım orada Gelebilseydim senin nurlu Ravzana Resul gezer Beytullahta Gelsem toprağına yüzüm sürebilsem ben de güzel Ravzana bir gelsem gelsem Senin vuslatına ben de ersem ersem

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu