Abdurrahman Önül

Bir Kefenden Başka Ne Var Üstünde İlahi Sözleri

Bir Kefenden Başka Ne Var Üstünde İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bir Kefenden Başka Ne Var Üstünde İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bitti yolculuğun işte son durak Getirdiler seni başlar üstünde Ne idin ne oldun kalk haline bak Bir kefenden başka ne var üstünde **** Ne vicdan tanıdın nede dinini Doyurmak istedin hep sen nefsini Kalk ta şöyle bir yokla kendi kendini Bir kefenden başka ne var üstünde **** Şöhretin şehvetin adı altında Vebalin servetle günah sırtında Hayvani hislerle düşüp kalktın da Bir kefenden başka ne var üstünde **** Desek rahmet eyle ya Rab ne çare Yaradana yüzüm yok ki bir çare Dünyayı terkedip inerken kabre Bir kefenden başka ne var üstünde **** Şeytan düşmanındı onu dost bildin Bu gün yarın derken geldi ecelin Tövbeden bir nasib almadan gittin Bir kefenden başka ne var üstünde **** Toplayıp sakladın dünya malını Sormadın fakirin bir gün halini Şimdi başın açık ayak yalını Bir kefenden başka ne var üstünde **** Azrail gelince gözden kalkar perde O an göreceksin yerin nerede Ev kazarlar sana o kara yerde Bir kefenden başka ne var üstünde

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu