Abdurrahman Önül

Bir Sultan İlahi Sözleri

Bir Sultan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bir Sultan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir sultanın aşığıyım ezelden Onun için ağlar yanar gezerim Gönül nasıl geçer böyle güzelden Onun için ağlar yanar gezerim **** Gündüz hayalimde gece düşümde İsmi sallanıyor gözü yaşımda Aşkı ciğerimde derdi başımda Onun için ağlar yanar gezerim **** Aşkı alev alev sardı içimi Bitirdi takatım kesti ferimi Aldı gururumu aldı ahımı Onun için ağlar yanar gezerim **** Kamiller halinden dileğim dersem Tüm geceler ona kadir görünür Her haliyle zikir eden Mevlayı Seherlerde ona didar görünür **** Hevayı hevesten uzak duranlar Eteğinde ipek giymiş görünür Kalbi olmuş derya ve umman Ses çıkarır akan ırmak görünür **** okun sultanıma güzel işine Her haliyle dönmüş halkın pirine Bürünmüş Rabbimin beyaz ruhuna Ama onlara siyah görünür

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu