Hasan Dursun

Birgün İlahi Sözleri

Birgün İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Birgün İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ey kardeş yolcuyuz hazırlansana Bu fani dünyadan göçeriz bir gün Ölümden kurtuluş yoktur insana Omuzlar üstünde göçeriz bir gün   Ölümden kurtuluş yoktur insana Omuzlar üstünde göçeriz bir gün   Mü’minin makamı cennetül naim Münkirin makamı bersabur caim Son nefes bizlere lütfeden Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Son nefes bizlere lütfeder Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Bu kara toprağa insandır maye Ameli salihtir kabre sermaye Varınca huzura ferman sermaye Hayırla şerleri ölçeriz bir gün   Varınca huzura ferman sermaye Hayırla şerleri ölçeriz bir gün   Mü’minin makamı cennetül naim Münkirin makamı bersabur caim Son nefes bizlere lütfeden Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Son nefes bizlere lütfeden Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Mezardır faninin en son durağı İmanın nurudur onun çerağı Melekler getirir bize burağı Cenneti alaya uçarız bir gün   Melekler getirir bize burağı Cenneti alaya uçarız bir gün   Mü’minin makamı cennetül naim Münkirin makamı bersabur caim Son nefes bizlere lütfeden Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Son nefes bizlere lütfeden Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Ey aşkı ölüme hazır ol her an Mahberin hak olsun dusturun kuran Nasılsa senin de gelecek sıran Aklından çıkarma naçarız bir gün   Nasılsa senin de gelecek sıran Aklından çıkarma naçarız bir gün   Mü’minin makamı cennetül naim Münkirin makamı bersabur caim Son nefes bizlere lütfeden Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Son nefes bizlere lütfeder Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün   Son nefes bizlere lütfeder Rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu