Mehmet Yetkin

Biz Kur’an’ın Hadimleri İlahi Sözleri

Biz Kur’an’ın Hadimleri İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Biz Kur’an’ın Hadimleri İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Biz Kur’an’ın hadimleri Pür imanlı ve zindeyiz Biz bu yoldan dönmeyiz asla Peygamberin izindeyiz/yolundayız **** Hak Habibim dedi ona Bizden feda can uğruna Âlem şahit olsun buna Peygamberin izindeyiz/yolundayız **** Onu sev sen onu tanı Odur tende canlar canı Gönüllerin tek sultanı Peygamberin izindeyiz/yolundayız **** Odur ahir hak peygamber Ona selam salât gönder Cihanda en büyük önder Peygamberin izindeyiz/yolundayız **** Hayra koşan şerden kaçan Bize nurlu yolu açan Âlemlere rahmet saçan Peygamberin/Muhammed’in izindeyiz/yolundayız **** Tende kalan bir can ile Aşk ile pür iman ile Biz Hz. Kur’an ile Peygamberin/Muhammed’in izindeyiz/yolundayız **** İslamın nurlu gür sesi Kaldırdı zülmet-i ye’si Âlemlerin efendisi Peygamberin/Muhammed’in izindeyiz/yolundayız

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu