Salih İpek

Bizden Yana Selam Olsun İlahi Sözleri

Bizden Yana Selam Olsun İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bizden Yana Selam Olsun İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Daldan dala uçanlara Allah deyup koşanlara
Zikrullahla coşanlara bizden yana selam olsun
İlim irfan alanlara haramlardan kaçanlara
Ya Rab deyip koşanlara bizden yana selam olsun
****
Ahmedimi sevenlere koşup onu görenlere
Hak yolunda ölenlere bizden yana selam olsun
Allah ile olanlara kalbi iman dolanlara
Doğru yolu bulanlara bizden yana selam olsun
Mahşer gününü bilenlere gerçekleri görenlere
Dostlarını sevenlere bizden yana selam olsun

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu