Grup RefRef

Bu Aklı Fikr ile İlahi Sözleri

Bu Aklı Fikr ile İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bu Aklı Fikr ile İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah Bu aklu fikriyle Mevla bulunmaz bu ne yaredir ki saklı olunmaz Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah **** Kamunun derdine derman bulunur şu benim derdime derman bulunmaz Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah **** Deryalar içinde susuz gezerim beni kandıracak umman bulunmaz Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah **** Aşkın pazarında canlar satarlar satarım canımı alan bulunmaz Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah **** Yunus öldü deyu salâ verirler ölen hayvan imiş âşıklar ölmez Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah Ya Allah ya Allah Allah Allah Allah Hu Allah Hu Allah Allah Allah Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu