Bu Gönül İlahi Sözleri

Bu Gönül İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bu Gönül İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Bu gönül bu gönül
Bu gönül bu gönül hakikat bağının açmış gülleri Hakkı tevhid eder hep bülbülleri
Ol Muhammed evliyalar serveri Mevla Mevla der de yanar bu gönül
Sultan sultan der de arar bu gönül bu gönül
****
Bu gönül bu gönül o nurun ziyası vurdu cihana ziruh melek geldi geçti kıyama
Arzuhaller sundum ulu Rahman’a Mevla Mevla der de yanar bu gönül
Sultan sultan der de arar bu gönül bu gönül
****
Bu gönül bu gönül tecelli eyleyen nuru ararım Bab-ı Maksud’adır ol arzuhalim
Dağlar Mecnun’uyum seni ararım Mevla Mevla der de yanar bu gönül
Sultan sultan der de arar bu gönül bu gönül

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version