Divane Gönlüm İlahi Sözleri

Divane Gönlüm İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Divane Gönlüm İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Şu benim divane gönlüm,
Yine hubdan, huba düştü,
Mah cemalin şulesinden,
Yuvarlandı göle düştü.
Ah ben nidem, şeyhim nidem ?
Yaralandım kime gidem ?
Halimi kimlere arz edem
Hay Allah Hu Allah Hay Allah Hu Allah
****
Tutup da ilâhi yüzüm dergâhına açtı elim hem pakına
Garket beni in’amına lutfet bize ya Rabbena ya Rabbena
****
Felek bir gün cana kıyar,
Bizi kabdan, kaba koyar,
Kimi atlas libas giyer,
Şükür bize aba düştü.
Ah ben nidem, şeyhim nidem ?
Yaralandım kime gidem ?
Halimi kimlere arz edem

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version