Abdurrahman Önül

Bülbül İlahi Sözleri

Bülbül İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bülbül İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bülbül niçin böyle feryat edersin Ötme bülbül ötme bağrım delindi Varıp yad ellerde mekân tutarsın Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** Derviş Yunus kanadın var mı uçtun Acı deryaları öte mi geçtin Ayrılık şerbetin sen de mi içtin Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** A bülbül feryadın arşa mı çıktı Yine yanmışların bağrını yaktı Senin de yavrunu şahin mi kaptı Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** Derviş Yunus kanadın var mı uçtun Acı deryaları öte mi geçtin Ayrılık şerbetin sen de mi içtin Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** Öte öte üstümüzden geçersin Eski yeni yarelerim açarsın Senin de kanadın vardır uçarsın Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** Derviş Yunus kanadın var mı uçtun Acı deryaları öte mi geçtin Ayrılık şerbetin sen de mi içtin Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** Yenilendi şol yüreğim yaresi Ahım ile doldu yer gök arası Kara yerde yatar canlar paresi Ötme bülbül ötme bağrım delindi **** Derviş Yunus kanadın var mı uçtun Acı deryaları öte mi geçtin Ayrılık şerbetin sen de mi içtin Ötme bülbül ötme bağrım delindi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu