Celaleddin Ada

Çağır Gelem İlahi Sözleri

Çağır Gelem İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Çağır Gelem İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gelemedim gözüm kaldı yollarda Çağır gelem dedim dedim ağladım Baykuş gibi tünedim de dallarda Hasretinden boyun büktüm ağladım Baykuş gibi tünedim de dallarda Gözüm yaşın sildim sildim ağladım **** Sultanımmmmmm Acılarla selam saldım aldın mııı Bu günahkar ümmetini bildin mii Gayrı gelsin deyip ferman verdinmii huu **** Aşıkların sana gelir yollarda Öksüz gibi kaldım ben bu ellerde Rabbime yalvardım her secdelerde Çok özledim dedim dedim ağladım **** Sultanımmmmmm Acılarla selam saldım aldın mııı Bu günahkar ümmetini bildin mii Gayrı gelsin deyip ferman verdinmii huu

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu