Abdurrahman Önül

Can Allah İlahi Sözleri

Can Allah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Can Allah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gelin Allah Diyelim Kalpten pası silelim Alemler seyredelim Allah Allah dedikçe Allah Allah dedikçe Medet Ya Tabibel Kulub Medet ya Erhamerrahimin **** Ey aşıkı dildade Gel nuş edelim bade Bir bade gerek amma Kim içile me’ vade **** Can Allah Canan Allah Canlar sana kurban Allah Hay kalbim zikrullah La ilahe illallah Muhammedurresulullah **** Mualla gavsi sübhani Mukaddes kutbu rabbani Emir-i sırrı yezdani Abdülkadir-i geylani **** Alelya lel ya seyyidi ya ayni Alel ya lel ya seyyidi ya ruhi **** Erler demine destur alalım, Pervâneye bak ibret alalım, Aşkın ateşine gel bir yanalım, Pervâneye bak ibret alalım, Dost dost dost dost Dost dost dost dost Devrana girip seyran edelim Eyvah demeden Allah diyelim. Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah hu Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah hu

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu