Salih İpek

Canım Geylani İlahi Sözleri

Canım Geylani İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Canım Geylani İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Seni sevenler sana özenir seni görenin yüreği erir
Candan özleyen Bağdat’a gelir Allahın dostu canım Geylani
****
Seni yaratana kurban olayım arayıp seni nerde bulayım
Can Abdülkadir gönül sarayım Allahın dostu canım Geylani
****
Habibin kokusu gelir mi senden sensin anlayan lisan-ı halden
İyi anlarsın gönül dilinden Allahın dostu canım Geylani
****
Zakirler zikre doymaz nedendir kul odur ki Hakka zikredendir
Zikredip Hakkı yolda ölendir Allahın dostu canım Geylani
****
Sen yetişirsin darda kalana çağır çıkalım Bağdat yoluna
Derman olursun yaralarıma Allahın dostu canım Geylani

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu