Abdurrahman Önül

Canlar Kurban(İsmi Subhan) İlahi Sözleri

Canlar Kurban(İsmi Subhan) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Canlar Kurban(İsmi Subhan) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.İsmi sübhan virdin mi var bahçelerde yurdun mu var? Bencileyin derdin mi var garip garip ötme bülbül Ötme bülbül ötme bülbül derdi derde katma bülbül Benim derdi bana yeter bir dert de sen katma bülbül **** Bilirim âşıksın güle gülün halinden kim bile Bahçedeki gonca güle dolaşıp söz atma bülbül Ötme bülbül ötme bülbül derdi derde katma bülbül Benim derdi bana yeter bir dert de sen katma bülbül **** Bilirim âşıksın virde, cünunun var gayet serde Şu sinemde olan derde sen de bir dert katma bülbül Ötme bülbül ötme bülbül derdi derde katma bülbül Benim derdi bana yeter bir dert de sen katma bülbül **** Pervaz olup uçar mısın, deniz derya geçer misin? Bencileyin naçar mısın sen de halin söyle bülbül. Ötme bülbül ötme bülbül derdi derde katma bülbül Benim derdi bana yeter bir dert de sen katma bülbül

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu