Dursun Ali Erzincanlı

Dağlarımı Sev İlahi Sözleri

Dağlarımı Sev İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Dağlarımı Sev İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yurdum senin dağlarında, dağlarında hatıram var Senden bana, benden sana aramızda bir sitem var Elleri aldın koynuna, beni bıraktın Bir ben kaldım, bir ben kaldım sürgünlerde Yaşasaydım aranızda olacaktım yaşasaydım sen ağlamıcaktın anne Kahpe bir kurşun alnımdan vurmasaydı Sizin gibi bayrak sallıcaktım Meydanlarda omuz omuza yürüyecektik Tıpkı serin bir sabah her şey vatan için diyerek Dağlara yürüdüğümüz kardeşlerim gibi Sinoplu teğmen Arif gibi Diyarbakırlı Mehmet gibi Urfalı İbrahim Trabzonlu Dursun Yozgatlı Rıza gibi Omuz omuza yürüyecektik Vatan için vatanım için O kahpe kurşun alnımdan vurmasaydı Sana mektup yazacaktım anne Ağrılı hasanı anlatacaktım sana Annesi ellerine kına yakıp git oğul demiş Eğer o çapulcu sürüsünden korkarsan Sütümü emeğimi haram ederim demiş Hasan korkmadı anne Dağlar soğuktu silahlar ellerimize yapışıyordu Ama hasan üşümedi anne vuruldu düştü yere Teğmenim toprağa baktı Urfalı vuruldu bayrağa baktı teğmenim Adanalı vurulduğunda bir şahin göğe yükseldi Biz kan kardeşiydik anne Ama can kardeşi olmak farklıydı Canımız bayrakta birleşsin diye Dağlara yürümüştük o sabah Canlar bayrakta birleşiyordu **** Ben sana dağlarımın kokusuyla gelmiştim Ben seni dağlarımın kokusuyla sevmiştim… Yüreğimde bir çobanın suskunluğu, suskunluğu var Yüreğimde bir çobanın suskunluğu, suskunluğu var… Dağlarımı sev Dağlarımı sev Dağlarımı sev Yalvarırım sev. **** Anne intikamım için mi sokaklardasın Çaresizliğinden dolayı mı böyle iki büklüm ağlamaktasın Üzülme toprak kokulu annem üzülme Sen kabrime gel mezarıma gel ki melekler iniyor seni teselli için Ben seni seyrediyorum doya doya yüzüne bakıyorum Sende beni özleyince ayyıldızı seyret Teğmenim söz verdi anne Kanınız yerde kalmıcak dedi Biz ölmedik anne Şehitler ölmez derdin ya sen Melekler arkadaşımız oldu Sadece ben değil Diyarbakır’lıda burada Hasanın elleri hala kınalı Anne teğmenime deki Koca bir şehit ordusu gökyüzünde nöbet tutuyor Elleri tetikte gözleri bayrakta Nefeslerini tutmuş bekliyorlar Bu topraklar tanır Gökyüzü şehitlerinin yere inişini Çanakkale tanır Kıbrıs semaları şehit kokar hala De ki bekliyorlar Otuz bin canın intikam saatini Anne ağlama Dua et ve bekle Dönicem serin bir sabah ellerinden öpücem Sen de kurşunun girdiği yerden öpeceksin Alnımdan öpeceksin **** Ben sana dağlarımın kokusuyla gelmiştim Ben seni dağlarımın kokusuyla sevmiştim… Yüreğimde bir çobanın suskunluğu, suskunluğu var Yüreğimde bir çobanın suskunluğu, suskunluğu var… Dağlarımı sev Dağlarımı sev Dağlarımı sev Yalvarırım sev

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu