Sedat Uçan

Derviş Canlar İlahi Sözleri

Derviş Canlar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Derviş Canlar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Derviş canlar toplandı kalpten Hakka seslendi Hu diyen nefeslerle Arş-ı Âlâ süslendi Dervişlerin nidası, Kalpten çıkar sevdası Duyar onu Mevla’sı, Dön dervişim dönelim. Hakk’a şükür edelim. Elhamdülillah veş şükrü lillah Ya Rahimallah, Ya Rahman Allah Dön dervişim dönelim, Hakk’a şükür edelim. Hayrani dua eyler, ömrünü feda eyler Dön demezse on eyler Dön dervişim dönelim, Hakk’a şükür edelim. Hu dervişim diyerek Hakk’a şükür edelim. **** Güneş, dünya, ay döner dönmekte asıl hüner Dönmeseler nur söner dön dervişim dönelim Dervişlerin nidası, Kalpten çıkar sevdası Duyar onu Mevla’sı, Dön dervişim dönelim. Hakk’a şükür edelim. Elhamdülillah veş şükrü lillah Ya Rahimallah, Ya Rahman Allah Dön dervişim dönelim, Hakk’a şükür edelim. Hayrani dua eyler, ömrünü feda eyler Dön demezse on eyler Dön dervişim dönelim, Hakk’a şükür edelim. Hu dervişim diyerek Hakk’a şükür edelim. **** On dervişler dervişler, Nur cemale ermişler Döne döne gelmişler, Dön dervişim dönelim Döne döne gelmişler, Hakka şükür edelim, Hakka şükür edelim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu