Abdurrahman Önül

Derviş Olan İlahi Sözleri

Derviş Olan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Derviş Olan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Derviş olan aşık gerek yolunda hem sadık gerek bağrı anın yanık gerek can gözleri açık gerek Zikr-i Hakka meşgul ola, yana yana ta kül ola her kim diler makbul ola tevhide boyanmak gerek **** Alçaktan alçak yürüye toprak içinde çürüye aşk ateşinde eriye altın gibi sızmak gerek Zikr-i Hakka meşgul ola, yana yana ta kül ola her kim diler makbul ola tevhide boyanmak gerek **** Eyven kişi yol alamaz maksudunu tez bulamaz yoğ olmayan var olamaz varını dağıtmak gerek Zikr-i Hakka meşgul ola, yana yana ta kül ola her kim diler makbul ola tevhide boyanmak gerek **** Dervişlerin en alçağı buğday içinde burçağı bu Mısri gibi balçığı her bir ayak basmak gerek Zikr-i Hakka meşgul ola, yana yana ta kül ola her kim diler makbul ola tevhide boyanmak gerek

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu