Abdurrahman Önül

Döndür Allahım İlahi Sözleri

Döndür Allahım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Döndür Allahım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Döndür Allah’ım döneyim Dönüp dönüp eriyeyim Rabbim Allah’tır diyeyim En büyük sensin Allah’ım **** Beklediğim nurlu haber Gelir aşkınla beraber Ben kullara kulluk etmem Düsturum Allahu ekber **** Anınca tutulur dilim Sende rahmet sende ilim Sana ıslandı mendilim En büyük sensin Allah’ım **** Beklediğim nurlu haber Gelir aşkınla beraber Ben kullara kulluk etmem Düsturum Allahu ekber **** Kullar muhtaç rahmetine Gark ettin bereketine Büyüklük kimin haddine En büyük sensin Allah’ım **** Beklediğim nurlu haber Gelir aşkınla beraber Ben kullara kulluk etmem Düsturum Allahu ekber **** Kün emriyle yaratansın Islatansın kurutansın Şükretmeyenler utansın En büyük sensin Allahım **** Beklediğim nurlu haber Gelir aşkınla beraber Ben kullara kulluk etmem Düsturum Allahu ekber **** Büyüklük sana mahsustur Senden başka ilah yoktur Ya Rabbi rahmetin çoktur En büyük sensin Allahım **** Beklediğim nurlu haber Gelir aşkınla beraber Ben kullara kulluk etmem Düsturum Allahu ekber

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu