Abdurrahman Önül

Döne Döne İlahi Sözleri

Döne Döne İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Döne Döne İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gece gündüz döne döne İstediğim haktır benim Allah deyip yana yana İstediğim haktır benim **** Ko yanayım kül olayım Taşkın akan sel olayım Çiğnet Beni yol olayım İstediğim haktır benim **** Yoluna terkedip canı Akıtıp gözümden kanı Ah eyleyip dünü günü İstediğim haktır benim **** Ko yanayım kül olayım Taşkın akan sel olayım Çiğnet Beni yol olayım İstediğim haktır benim **** Münkirler aşk halin bilmez Münafıklar yola gelmez Ağlar bu gözlerim gülmez İstediğim haktır benim **** Ko yanayım kül olayım Taşkın akan sel olayım Çiğnet Beni yol olayım İstediğim haktır benim **** Seyit Nizamoğlu yürü Bula gör kendinde yari İnleyüben zarı zarı İstediğim haktır benim **** Ko yanayım kül olayım Taşkın akan sel olayım Çiğnet Beni yol olayım İstediğim haktır benim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu