Abdurrahman Önül

Dosta Doğru İlahi Sözleri

Dosta Doğru İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Dosta Doğru İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ellerini kaldırmış yalvarıyor hep Allah’a ümmetim ümmetim diye Allah’tan cennet dileyen Muhammed’dir Mustafa’dır Dosta doğru dosta doğru götür bizi dosta doğru Sen Muhammed’ül Emin’sin götür bizi dosta doğru Ümmeti için ağlayan Muhammed’dir Mustafa’dır Mahşerde bizi bekleyen ümmetim ümmetim diyen Muhammed’dir Mustafa’dır Dosta doğru dosta doğru götür bizi dosta doğru Sen Muhammed’ül Emin’sin götür bizi dosta doğru

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu