Sedat Uçan

Durmaz Yanar Vücudum Allah İlahi Sözleri

Durmaz Yanar Vücudum Allah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Durmaz Yanar Vücudum Allah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Durmaz yanar vücudum Allah, Bizleri de mahrum eyleme Allah. Sensin benim maksudum Allah, Bizleri de mahrum eyleme Allah. **** Kandiller yana, yana Allah, Dervişler döne, döne Allah, Şükür geldik bugüne Allah, Bizleri de mahrum eyleme Allah. **** Halas eyle narından Allah, Ayırma didarından Allah, Cennet de cemalinden Allah, Bizleri de mahrum eyleme Allah. **** Bencileyin şaşkını Allah Boyu da büyük üskünü Allah Dost Muhammed aşkına Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah. **** Subhanallah Sultanallah her dertlere derman Allah Subhanallah Sultanallah her dertlere derman Allah Subhanallah Sultanallah her dertlere derman Allah Allahümme salli alâ Muhammedinillezi cae bil Hakkıl Mübin ve erseltehu Rahmeten lil âlemin

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu