Salih İpek

Efendim(Pirim Efendim Benim) İlahi Sözleri

Efendim(Pirim Efendim Benim) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Efendim(Pirim Efendim Benim) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Pirim Efendim benim fedadır can u tenim azad olmaz bedenim şükür Elhamdülillah
Tacı vardı başında nurdan hilal kaşında yıkandım gözyaşında şükür Elhamdülillah
****
Yüzü nurla bezenmiş, yaradan pek özenmiş ne kadar da güzelmiş şükür Elhamdülillah
Tacı vardı başında nurdan hilal kaşında yıkandım gözyaşında şükür Elhamdülillah
****
Sakal siyah yok hiç ak kalbinde var nurdan ak övünmüş yaratmış Hak şükür Elhamdülillah
Tacı vardı başında nurdan hilal kaşında yıkandım gözyaşında şükür Elhamdülillah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu