Dursun Ali Erzincanlı

Evradı Kudsiyye İlahi Sözleri

Evradı Kudsiyye İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Evradı Kudsiyye İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Dinimiz için Allah bize yeter Dünyamız için Allah bize yeter Kaygılandığımız şeylere karşı Bütün canlıları çeşitli duygularla donatıp, Sayısız rahmet meyvelerini önlerine seren Ve iyiliği bol Kerim Allah bize yeter. Zulmedenleri hemen cezalandırmayıp Cezalarını sonraya bırakan Ve kuvveti bütün kainatı kaplayan Bütün varlıkları zaptederek Hükmü altına alan Halim ve Kavi Allah bize yeter Kötü tuzak kuranlara karşı Azabı şiddetli olan Allah bize yeter Ölüm anında rahmeti her şeyi kuşatan Ve imanlı kullarına Çok özel ihsan ve şefkatte bulunan Rahim Allah bize yeter Kabirdeki sorgu anında Sonsuz şefkatini gösterip İhsanda bulunan Rauf Allah bize yeter Kıyametteki hesap anında Sonsuz cömertliğini sergileyip İkramda bulunan kerim Allah bize yeter Haşirde amellerin tartıldığı zaman Kullarına sonsuz lütuflarda bulunan Latif Allah bize yeter Cennet ve cehennemdeki her şeyi yaratan Nizam ve intizamla donatan Hakim Allah bize yeter Sırat köprüsünden geçerken Kullarına sonsuz kudretiyle yardım eden Kadir Allah bize yeter Kemal sıfatların sahibi Ve noksan ve çirkin sıfatlardan Münezzeh olan Allah bize yeter Ondan başka hiçbir ilah yoktur Ona tevekkül edip güvendik O Arş-ı Âzam’ın sahibidir Hoş geldin safa geldin ey sabah ey yeni gün Merhaba ey mutlu gün Ve merhaba ey katip ve şahit melek Şu söylediklerimizi bizim için yaz Ezelden ebede kadar Varlıkların halleriyle dilleriyle yaptıkları Sonsuz hamdler senalar ve övgüler Yalnız kendisine ait olan Hamid Her şeyin üstünde sonsuz derece bir şeref sahibi Ve sonsuz takdis ve senalara layık olan Mecid Dilediğini dilediği şekilde yükselten, yükselten Ve herkese layık olduğu rütbeyi ve mertebeyi veren Ref-i Yarattığı varlıkları çok seven Ve onlara da kendisini her vesileyle sevdiren Vedud Bütün sıfat isim ve fiilleriyle her şeyi kuşatan Muhit Mahlûkatı hakkında dilediğini yapan Faal Allah’ın adıyla O kuluna şahdamarından daha yakındır Allah’a iman etmiş O’na kavuşmaya inanmış Ve delillerini kabul etmiş Allahın uluhiyeti dışında başka ilahları inkar etmiş Ve Allah’a tevekkül etmiş olarak sabahladık Allah’ı meleklerini kitaplarını peygamberlerini Arşı taşıyan meleklerini şahit tutuyoruzki O bütün mükemmel sıfatlara sahip Ve noksan sıfatlardan münezzeh olan Allahtır. Kendisinden başka hiçbir ilah yoktur O tektir o’nun ortağı yoktur Ve yine şehadet ediyoruzki Muhammet(as) o’nun kulu ve rasulüdür Cennet haktır Cehennem haktır Kevser havuzu haktır şefaat haktır Kabirde sorguya çeken Münker ve Nekir melekleri haktır Allah’ın verdiği söz haktır Muhakkak kıyamet günü gelecektir Ve bunda hiçbir şüphe yoktur Allah kabirde yatanları da diriltecektir İşte biz bu inançla yaşıyor bu inançla öleceğiz Bu inançla yarın diriltileceğiz Ve azap da görmeyeceğiz İnşaallahu Teâlâ

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu