Ömer Karaoğlu

Ey Beyaz Ela İlahi Sözleri

Ey Beyaz Ela İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Beyaz Ela İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir on yıl öncesi uzakta diye Bu yanlış düzeni sürdürmek neden Sanma mesafeler koparır beni Ve yıllar eskitir birliğimizi Mani olunmuş bir adam direnir durur Utanır ve korkar kefenlenmekten **** Zamanımı çalan bir kara ekmek Durur yüreğimde bir kurşun gibi Bir adım atarsak kafes kırılır Belki birden erir zincirlerimiz Ey uyku ey anne gel kurtar beni Ezildim aklımın hesaplarında Bir gecelik bir uyku gibidir zaman Yıllarca sürse de ayrılığımız **** Ey anne ey uyku ey beyaz ela Bir çılgınlık bulsam kurtulsam yahut Sazdan bir yapıya dönüştü birden Çürüyen bu kentin apartmanları Bütün vakitlerim sana ayarlı İste hesabını rüyalarımın Yokluğun içime duvarlar örer Nasıl kan toplanır gülüşlerinde **** Bir adım atarsak kafes kırılır Belki birden erir zincirlerimiz Ey uyku ey anne gel kurtar beni Ezildim aklımın hesaplarında Bir gecelik bir uyku gibidir zaman Yıllarca sürse de ayrılığımız

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu