Sedat Uçan

Filistin’de Bitsin Acılar İlahi Sözleri

Filistin’de Bitsin Acılar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Filistin’de Bitsin Acılar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Mescid-i Aksa-yı Hüzün Bürümüş kara Bulut Çökmüş Işıklar Sönmüş Analar Bağrına Çileler Örmüş Yavrular Ağlıyor şu Filistin’de Feryat Ediyorlar Kardeş Bacılar Ne Zaman Bitecek Orda Acılar Dualar Yollayın Nurlu Hacılar Bitsin Zulüm Artık Şu Filistin’de **** Barut Kokusundan Çiçekler Soldu Kabirler Kefensiz Canlarla Doldu Sokakları Viran Kan Gölü Oldu ölüm Kol Geziyor Şu Filistin’de Feryat Ediyorlar Kardeş Bacılar Ne Zaman Bitecek Orda Acılar Dualar Yollayın Nurlu Hacılar Bitsin Zulüm Artık Şu Filistin’de **** Bir Çocuk Gördüm Elinde Taşlar Baba Diye Ağlar Gözünde Yaşlar Zalimin Zulmüne Eğildi Başlar İnsanlık Ağlıyor şu Filistin’de Feryat Ediyorlar Kardeş Bacılar Ne Zaman Bitecek Orda Acılar Dualar Yollayın Nurlu Hacılar Bitsin Zulüm Artık Şu Filistin’de

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu