Celaleddin Ada

Garip İlahi Sözleri

Garip İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Garip İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Dediler imama bir Garip ölmüş De diki getirin hemen uyuyalım Dediler Garip’in kimsesi yokmuş De diki boş verin haydi saralım. ***** Sardılar Garip’i bir karış beze Kimse bakmıyordu O Solgun Yüze İmam niyet etti önde cenaze Dedi ki komşular haydı kılalım. ***** Kılındı namaz O Kimsesiz’in İsmi bile yoktu o sahipsizin İmamın yüzünde garip bir hüzün De diki komşular, haydi gidelim. ***** Sırtlarında Garip, düştüler yola Sonunda geldiler bir Mezarlığa İmam bey okudu bir iki dua De diki komşular, haydi gömelim. ***** Gömdüler Garip’i kara toprağa İmam talkım verdi, dedi fukara Şöyle bir bakındı sağa ve sola De diki komşular haydi gidelim.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu