Mustafa Cihat

Geçmez Günler İlahi Sözleri

Geçmez Günler İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Geçmez Günler İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kaçıncı göz yaşım dolan gözümde
Geceler içimde yanıyor şimdi
Umudum tükendi gurbet elinde
Uykularım benden kaçıyor şimdi
****
Geçmez günler geçmez aylar
Geçmez zaman
Ne olurdu bu baharda yanımda olsan
Şimdi sen yoksun gönül bahçemde
Şarkılar sustu nağmelerde
****
Artık son vuruşları kalbimin
Dem vuruyor hazan ve ölüm
Bir defa daha bakabilmek içindi ardından
Giden son vapurun gözlerimdeki umut ve hüzün
Şimdi sadece Üsküdar da süzülen
Martılar anlıyor beni yalnızlığımı
ve öylece gidişini

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu