Abdurrahman Önül

Geldim Sana İlahi Sözleri

Geldim Sana İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Geldim Sana İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bir değil bindir günahım affeyle beni Allah’ım Hep sanadır ah u vahım günahkârım geldim sana **** Geldim sana Subhan Allah geldim sana Rahman Allah Öyle çoktur ki günahım rahmeyle Ya Rahim Allah **** Düşüp kalktım kötülerle oldum fena gönüllerle Sen dost eyle Salihlerle günahkârım geldim sana **** Geldim sana Subhan Allah geldim sana Rahman Allah Öyle çoktur ki günahım rahmeyle Ya Rahim Allah **** Sen Rahimsin rahmedersin hem Settarsın ayb örtersin Kullarını affedersin günahkârım geldim sana **** Geldim sana Subhan Allah geldim sana Rahman Allah Öyle çoktur ki günahım rahmeyle Ya Rahim Allah **** Sensin her şeyi yaratan sen kurtardın karanlıktan Yeni çıktım bataklıktan günahkârım geldim sana **** Geldim sana Subhan Allah geldim sana Rahman Allah Öyle çoktur ki günahım rahmeyle Ya Rahim Allah **** Tuttum dostumun elinden nasip aldım her halinden Sen ayırma dergâhından günahkârım geldim sana **** Geldim sana Subhan Allah geldim sana Rahman Allah Öyle çoktur ki günahım rahmeyle Ya Rahim Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu