Abdurrahman Önül

Gelin Resulullaha İlahi Sözleri

Gelin Resulullaha İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gelin Resulullaha İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yalan dünya divane gelin Rasulallaha serverimiz şahane koşun Rasulallaha **** Yanedir bir tane sevdim oldum divane Âşıklara canane koşun Rasulallaha **** İman edelim candan kaçınalım zarardan Rabbim kendi nurundan gelin Rasulullaha **** Yanedir bir tane sevdim oldum divane Âşıklara canane koşun Rasulallaha **** Niyaz eder Rabbine af ister ümmetine Şüphesiz delilim gelin Rasulullaha **** Yanedir bir tane sevdim oldum divane Âşıklara canane koşun Rasulallaha **** Mahşer günü koşacak sancağını açacak sevenlerin bulacak gelin Rasulallaha **** Yanedir bir tane sevdim oldum divane Âşıklara canane koşun Rasulallaha

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu