Abdurrahman Önül

Geylani İlahi Sözleri

Geylani İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Geylani İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Geylani geylani Ol resulün soyundan Abdulkadir Geylani Geylani Geylani Abdulkadir Geylani Aşka geldi kadriler üçler kırklar yediler Geylaniyi sevdiler can kurbandır geylaniye Geylaniyi çok sevdiler can kurbandır geylaniye Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundandır Abdulkadir Geylani Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundan Abdulkadir Geylani Zikrullaha doymuyorlar dönüyorlar durmuyorlar Allah deyip coşuyorlar can kurbandır geylaniye Allah deyip coşuyorlar can kurbandır geylaniye Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundandır Abdulkadir Geylani Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundan Abdulkadir Geylani Bağdata yolun düşer mi bu aşk yaramı deşer mi ? Gönüller onsuz eder mi can kurbandır geylaniye Gönüller onsuz eder mi can kurbandır geylaniye Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundandır Abdulkadir Geylani Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundan Abdulkadir Geylani Bir derviş gördüm ağlıyor yanıp gönlünü dağlıyor Sevenler ona varıyor can kurbandır geylaniye Sevenler ona varıyor can kurbandır geylaniye Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundandır Abdulkadir Geylani Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundan Abdulkadir Geylani Evliyaların piridir cenneti ala yeridir Yakan nurlu gözleridir can kurbandır geylaniye Yakan nurlu gözleridir can kurbandır geylaniye Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundandır Abdulkadir Geylani Dön ey derviş dünya fani yani bu yüreğim yani Ol resulün soyundan Abdulkadir Geylani

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu