Abdurrahman Önül

Gönül Bahçesinde İlahi Sözleri

Gönül Bahçesinde İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gönül Bahçesinde İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gönül bahçesinde bir çiçek açtı Kokusunu muhabbet saldı gidiyor Şeyhim Abdulbaki beni bir yaktı Âlemler içinde yandı gidiyor Yandı gidiyor **** Son nefeste sofisinde imdadım Kefil için yetişiyor o anım İmanı çalmaya gelen şeytanın Şeytana tekmesin vurdu gidiyor vurdu gidiyor **** Sevince geçici sevgi silindi Hayatım şeyhim ile bitişti Asili hırçınlık bir ten yatıştı İçinde bir coşku aldı gidiyor Aldı gidiyor **** Son nefeste sofisinde imdadım Kefil için yetişiyor o anım İmanı çalamaya gelen şeytanın Şeytana tekmesin vurdu gidiyor vurdu gidiyor **** Yanarken nurunda gözüm kamaştı Kalbim öylesine başka tatalı Uyuyan gözüme bir şimşek çarptı Nuru dört yanımı sardı gidiyor Sardı gidiyor **** Son nefeste sofisinde imdadım Kefil için yetişiyor o anım İmanı çalamaya gelen şeytanın Şeytana tekmesin vurdu gidiyor vurdu gidiyor **** Sevdalandı gönül hakkın dostuna Almış nurdan tacı tahtı başına İbretler sırlar doldu haline Aşkın ateşine koydu gidiyor Koydu gidiyor **** Son nefeste sofisinde imdadım Kefil için yetişiyor o anım İmanı çalamaya gelen şeytanın Şeytana tekmesin vurdu gidiyor vurdu gidiyor

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu