Abdurrahman Önül

Götürün Beni İlahi Sözleri

Götürün Beni İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Götürün Beni İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bir hasret kokusu burnumda tüttü Götürün hacılar götürün beni Eridi bedenim takatım bitti Götürün Rasule götürün beni Götürün o cana canda canana Götürün ne olur yüce sultana Nasip et diyerek ulu Rahman’a Götürün aşkıma götürün beni Gidenler bağrıma ateş basıyor Gözümden kan gibi yaşlar akıyor Yüreğim hasreti taşıyamıyor Götürün hacılar götürün beni Götürün o cana canda canana Götürün ne olur yüce sultana Nasip et diyerek ulu Rahman’a Götürün aşkıma götürün beni Faydasız dünyada vefa görmedim Medine şehrinde bir yer bilmedim Boynu bu canımda birgün gülmedim Götürün Rasule götürün beni Götürün o cana canda canana Götürün ne olur yüce sultana Nasip et diyerek ulu rahmana Götürün aşkıma götürün beni

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu