Cemal Kuru

Gözlerden Aksın Yaşlar İlahi Sözleri

Gözlerden Aksın Yaşlar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gözlerden Aksın Yaşlar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gözlerden aksın yaşlar Allahı zikredelim olsun secdede başlar Allahı zikredelim Gel gaflete düşmeden Allahı zikredelim erelim kurtuluşa Allahı zikredelim Gece gündüz durmadan Allahı zikredelim nur dolar gönüllere Allahı zikredelim Boşa geçmesin günler Allahı zikredelim tükenmeden ömürler Allahı zikredelim Şükrederek daima Allahı zikredelim konulmadan toprağa Allahı zikredelim Fırsatımız var iken Allahı zikredelim canlarımız sağ iken Allahı zikredelim Bülbül gibi coşarak Allahı zikredelim ereriz kurtuluşa Allahı zikredelim Gençlik elden gitmeden Allahı zikredelim şu ömrümüz bitmeden Allahı zikredelim Gönüllerin ilacı Allahı zikredelim silinir kalpten acı Allahı zikredelim Can bedenden çıkmadan Allahı zikredelim ecel bizi bulmadan Allahı zikredelim Tutulmadan dilimiz Allahı zikredelim çürümeden tenimiz Allahı zikredelim Zikirin tadı başka Allahı zikredelim gönüller gelir aşka Allahı zikredelim Fırsat elden gitmeden Allahı zikredelim gel ömrümüz bitmeden Allahı zikredelim Melekler olur hayran Allahı zikredelim kalplerde olur bayram Allahı zikredelim Yolumuz sevgi yolu Allahı zikredelim âlem ibretle dolu Allahı zikredelim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu