Mustafa Özcan Güneşdoğdu

Gül(Güldür Gül) İlahi Sözleri

Gül(Güldür Gül) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül(Güldür Gül) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Seyrimde bir şehre vardım Gördüm sarayı güldür gül Sultanın tâcı tahtı Bağı duvarı güldür gül **** Toprağı gül taşı güldür Kurusu gül yaşı güldür Girdim şahın bahçesine Cümlesi aşı güldür gül **** Gül olanın aslı güldür Peygamberin nesli güldür Sağ oturan erenlerin Bezmi visali güldür gül. **** Gül alır gül satarlar Gülden terazi tutarlar Gülü gül ile tartarlar Çarşı pazar güldür gül. **** Asmasında gül dalları Kovanında gül balları Ağacında gül halleri Servi çınarı güldür gül. **** Açıl gel ey gonca gülüm Ağlama şeyda bülbülün Bu inleyen garip dilin Ahû figanı güldür gül.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu