Abdurrahman Önül

Gül Yüzüne İlahi Sözleri

Gül Yüzüne İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül Yüzüne İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Allahın veli kulusun, Allah aşkıyla dolusun Sevgi muhabbet yolusun, doyamadım gül(nur) yüzüne(2) Cemalin bir güle benzer, bakışların candan eder Sana âşık olan kişi, seyyah olup durmaz gezer(2) **** Gavsul azam derler sana, Hasret kaldım yana yana Senin gibi bir pirana (sultana), doyamadım gül (nur) yüzüne Cemalin bir güle benzer, bakışların candan eder Sana âşık olan kişi, seyyah olup durmaz gezer(2) **** Gül yüzünde güller açar, misk kokularını saçar Aşk elinden oldum naçar doyamadım gül (nur) yüzüne Cemalin bir güle benzer, bakışların candan eder Sana âşık olan kişi, seyyah olup durmaz gezer(2) **** Ceddin gibi gül kokarsın nur olup kalbe akarsın Gönül gözüyle bakarsın doyamadım gül (nur) yüzüne Cemalin bir güle benzer, bakışların candan eder Sana âşık (derviş) olan kişi, seyyah olup durmaz gezer(2) **** Aya benziyor gül yüzün sensizim içimde hüzün Gül-ü Muhammed’dir özün doyamadım gül (nur) yüzüne Cemalin bir güle benzer, bakışların candan eder Sana âşık (derviş) olan kişi, seyyah olup durmaz gezer(2)

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu