Abdurrahman Önül

Gül Yüzünü İlahi Sözleri

Gül Yüzünü İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül Yüzünü İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gül yüzünü rüyamızda görelim ya Resulallah Gül bahçene dünyamızda girelim ya Resulallah Levlâke dedi sana Hak lutfeyle yüzümüze bak Huzurullaha yüzümüz ak varalım ya Resulallah Sensin gönüller sultanı getirdin yüce Kur’an’ı Uğruna tendeki canı verelim ya Resulallah Levlâke dedi sana Hak lutfeyle yüzümüze bak Huzurullaha yüzümüz ak varalım ya Resulallah Aşkınla yaşarır gözler hasretinle yanar özler Mübarek ravzana yüzler sürelim ya Resulallah Levlâke dedi sana Hak lutfeyle yüzümüze bak Huzurullaha yüzümüz ak varalım ya Resulallah Hacı der ki kardeşlere çok salâvat çekenlere Yüzünü hep göre göre ölelim ya Rasulallah Levlâke dedi sana Hak lutfeyle yüzümüze bak Huzurullaha yüzümüz ak varalım ya Resulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu