Umut Mürare

Gün Batımı İlahi Sözleri

Gün Batımı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gün Batımı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yine bir gün batımında Gözlerim dalar uzaklara Yine bir gün batımında Gözlerim dalar uzaklara   Kıyıya vuran dalgalar Anlatır seni bana Kıyıya vuran dalgalar Anlatır beni sana Bir meltem rüzgarıyla doğan tüm dertlerimi Alın götürün dalgalar Gözlerimden akan hüzün gözyaşlarımı Alın alın dalgalar Kapandı bütün kapılar Kapandı tüm yollarım Kapandı bütün kapılar Kapandı tüm yollarım   Ah bu hoyrat ellerde Yine yalnız duygularım Ah bu hoyrat ellerde Yine yalnız duygularım Bir meltem rüzgarıyla doğan tüm dertlerimi Alın götürün dalgalar Gözlerimden akan hüzün gözyaşlarımı Alın alın dalgalar   Bir meltem rüzgarıyla doğan tüm dertlerimi Alın götürün dalgalar Gözlerimden akan hüzün gözyaşlarımı Alın alın dalgalar

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu