Abdurrahman Önül

Güvenemem İlahi Sözleri

Güvenemem İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Güvenemem İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Fani dünya ne istersin gün olur sende bitersin bazen dert bazen kedersin güvenemem sana dünya güvenemem güvenemem dünya sana güvenemem sen de ben gibi fanisin senin için gam çekemem tez bozmuşsun düzenini doyurmadın gözlerini çoktan kaybettin kendini güvenemem sana dünya güvenemem güvenemem dünya sana güvenemem sen de ben gibi fanisin senin için gam çekemem kimine saraylar kurdun yoksa kimdin kah kudurdun beni yerden yere vurdun güvenemem sana dünya güvenemem güvenemem dünya sana güvenemem sen de ben gibi fanisin senin için gam çekemem boş işleri sevdirirsin haram demez yedirirsin gençliğimi kemiririsin güvenemem sana dünya güvenemem güvenemem dünya sana güvenemem sen de ben gibi fanisin senin için gam çekemem sen bizlere imtihansın iki kapılı bir hansın ölümlü fani dünyasın güvenemem sana dünya güvenemem güvenemem dünya sana güvenemem sen de ben gibi fanisin senin için gam çekemem

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu