Sedat Uçan

Güvercin İlahi Sözleri

Güvercin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Güvercin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Güvercin kanadına hu deyip döner uçar Hayranım muradına hu deyip döner uçar Nerde duysam sesini sanki okur Yasin’i O hasların hasını hu deyip döner uçar **** Umut umut masivayı hu deyip kurar yuvayı Her derde bin devayı hu deyip döner uçar Nerde duysam sesini sanki okur Yasin’i O hasların hasını hu deyip döner uçar **** Uçar aşkın hızıyla kalbi zikir sözüyle Dosttur dostun iziyle hu deyip döner uçar Nerde duysam sesini sanki okur Yasin’i O hasların hasını hu deyip döner uçar **** Seyrani söyler sana lutfun bağışla bana Çeşminden kana kana hu deyip döner uçar Nerde duysam sesini sanki okur Yasin’i O hasların hasını hu deyip döner uçar

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu