Murat Necipoğlu

Güzel Aşık Cevrimizi İlahi Sözleri

Güzel Aşık Cevrimizi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Güzel Aşık Cevrimizi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Güzel âşık cevrimizi çekemezsin demedim mi? Bu bir rıza lokmasıdır yiyemezsin demedim mi? **** Demedim mi demedim mi gönül sana söylemedim mi? Bu bir rıza lokmasıdır yiyemezsin demedim mi? ***** Yemeyenler kalır naçar gözlerinden kanlar saçar Bu bir demdir gelir geçer duyamazsın demedim mi? **** Demedim mi demedim mi gönül sana söylemedim mi? Bu bir demdir gelir geçer duyamazsın demedim mi? **** Pir Sultan Ali Şah’ımız Hakk’a ulaşır rahımız On iki imam katarımız uyamazsın demedim mi? **** Demedim mi demedim mi gönül sana söylemedim mi? On iki imam katarımız uyamazsın demedim mi? **** Dervişler harabat olur Hak katında hürmet bulur Muhabbet baldan tatlıdır doyamazsın demedim mi? **** Demedim mi demedim mi gönül sana söylemedim mi? Bu bir demdir gelir geçer duyamazsın demedim mi? **** Bak şu aşkın haline ne gelse söyler diline Can ü başı Hak yoluna koyamazsın demedim mi? **** Demedim mi demedim mi gönül sana söylemedim mi? Bu bir demdir gelir geçer duyamazsın demedim mi? *** Girelim Ali sırrına çıkalım meydan yerine Canı başı Hak yoluna koyamazsın demedim mi? **** Demedim mi demedim mi gönül sana söylemedim mi? Bu bir demdir gelir geçer duyamazsın demedim mi?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu