İsmail Coşar

Her Kaçan Anarsam Seni İlahi Sözleri

Her Kaçan Anarsam Seni İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Her Kaçan Anarsam Seni İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Her kaçan anarsam seni kararım kalmaz Allah’ım Senden ayrı gözüm yaşın kimseler silmez Allah’ım Sensin ismi baki olan sensin dillerde okunan Senin aşkına dokunan kendini bilmez Allah’ım **** Sen yarattın cism u canı sen yarattın bu cihanı Mülk senindir kerem kanı kimsenin olmaz Allah’ım Okunur dilde destanın açılır bağ u bostanın Sen baktığın gülistansın gülleri solmaz Allah’ım **** Aşk bahrına dalmayan canını feda kılmayan Senin cemalin görmeyen meydana gelmez Allah’ım Zor olur âşıkın işi durmaz akar gözün yaşı Senden ayrı düşen kişi didarın görmez Alah’ım **** Âşık Yunus seni ister lütf eyle cemalin göster Cemalin gören âşıklar ebedi ölmez Allah’ım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu