Sedat Uçan

Her Şeyin Sahibi Allah İlahi Sözleri

Her Şeyin Sahibi Allah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Her Şeyin Sahibi Allah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dağlar taşlar Allah diyor Her yerde izin var Şükürler olsun her gününe Bizi yoktan var eden Allah   Sen ol deyince oldu tüm alem Rahman ve rahim Allah Bizi yolundan ayırma Her şeyin sahibi Allah   Sen ol deyince oldu tüm alem Rahman ve rahim Allah Bizi yolundan ayırma Her şeyin sahibi Allah   Allah Allah rahman rahim kerim Allah Allah Allah la ilahe illallah Allah Allah rahman rahim kerim Allah Allah Allah la ilahe illallah   Biz kulların sana muhtaç Allah’ım kalbimizi aç Sana layık bir kul olmak için Dualar ve gözlerde yaş   Biz kulların sana muhtaç Allah’ım kalbimizi aç Sana layık bir kul olmak için Dualar ve gözlerde yaş   Allah Allah rahman rahim kerim Allah Allah Allah la ilahe illallah   Allah Allah la ilahe illallah Allah Allah la ilahe illallah   Biz kulların sana muhtaç Allah’ım kalbimizi aç Sana layık bir kul olmak için Dualar ve gözlerde yaş   Biz kulların sana muhtaç Allah’ım kalbimizi aç Sana layık bir kul olmak için Dualar ve gözlerde yaş   Allah Allah rahman rahim kerim Allah Allah Allah la ilahe illallah Allah Allah rahman rahim kerim Allah Allah Allah la ilahe illallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu