Cemal Kuru

Hesap İlahi Sözleri

Hesap İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hesap İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Aha öldüm şimdi mezardayım
Hadi ruhum ver bakalım hesabı
Yalnızım ve tek başıma zordayım
****
Hadi ruhum ver bakalım hesabı
Hadi ruhum ver bakalım hesabı
****
Ne fakir gözettin nede fukara
Dedikodu gıybet bini bir para
Şimdi meleklere oldun maskara
Hadi ruhum ver bakalım hesabı
****
Ezanlar okudun namaz kılmadın
Kalbim temiz diye kendini akladın
Ne kendini namahremden sakladın
****
Hadi ruhum ver bakalım hesabı
Hadi ruhum ver bakalım hesabı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu