Grup Dergah

İbrahim Gibi İlahi Sözleri

İbrahim Gibi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İbrahim Gibi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ateşe Düşün yansın bu benlik ibrahim gibi halil olasan Kovsunlar seni evin yurdundan Musa Nebi gibi Tura varasan illete düşüp senden dönsünler Eyüp Nebi gibi sabrı bulasan Kuyuya düşüp gir zindanlara Yusuf Nebi gibi sultan olasan x2 Başım berbat duman sevafet yolda Yahya Nebi gibi kurban olasan Açlığı tat ki taş bağlasalar MUHAMMED Hebibi nurun alasın Tevhide tutun ayrılma yoldan Çagrı yar gibi sen yar olasın Eyli beyti seni fed murad eyle Nuhun Gemisine dehil olasın x2 Dilime sarıl sunnetle yürür İmam Ali ile behre dalasın Takvaya bürün yollun bırakma Fatime Betüle evlad olasan Tevdihle uyan behvad elinde İmam Hasan gibi şehit olasın Bana uyan aklın mesudun yarsen Şahım Hüseyin gibi dosta varasın x2 Musa Nebi gibi tura varasın Yusuf Nebi gibi sultan olasın MUHAMMED Habibin nuru alasın Nuhun Gemisine dehil olasın Fatime Betule evlad olasın

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu