Beytullah Kuzu

İki Gözüm İlahi Sözleri

İki Gözüm İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İki Gözüm İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Dinle beni iki gözüm Şeytana aldanma sakın Dost bağrımdan gelir sözüm “Of” deyip bunalma sakın! **** Yolumuz Hakk’ın yoludur Cümlemiz O’nun kuludur Boş değil içim doludur Sen “divane” sanma sakın! **** Kara kalbin sil pasını Baki sanma burasını Ara da bul yoldaşını Tamularda kalma sakın **** Güvenme altına pula Mü’min isen Hakk yoluna Huzur-u Mahşer’de kula Aman, borçlu olma sakın! **** Adam sen de boşver, deyip Beş vaktini terk eyleyip Gece gündüz haram yiyip Hakk indine çıkma sakın **** Anayla baba izinden Çıkıp ayrılma sözünden Beddualar yüzünden Cehennemde yanma sakın **** Geçirme ömrün boşuna Kimse bakmaz gözyaşına Ey mü’min hesap başına Ellerin boş varma sakın

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu