Abdurrahman Önül

İşte Kabir İlahi Sözleri

İşte Kabir İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İşte Kabir İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Sen neyine güvenirsin namaz kılmaz üşenirsin Nasihat-ı dinlemezsin işte kabir işte toprak **** Beterin beteri vardır dünya malı sanma kardır Kabir evi ne de dardır işte kabir işte toprak **** Nice gül gönüller soldu bineği bir tabut oldu Üzerine toprak kondu işte dünya işte toprak **** Beterin beteri vardır dünya malı sanma kardır Kabir evi ne de dardır işte kabir işte toprak **** Vazgeç fani bu sevdadan mezar eylesin yaradan Pek hile gitmez buradan işte kabir işte toprak **** Beterin beteri vardır dünya malı sanma kardır Kabir evi ne de dardır işte kabir işte toprak

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu