Cemal Kuru

İsterem İlahi Sözleri

İsterem İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İsterem İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Sıra sıra dağlar yol verin bana şehr-i Medine’ye varmak isterim
Mor sümbüllü dağlar gül derin bana Resul’ün kabrine koymak isterim
****
Oradan geçmeyi Mekke şehrine mübarek Kabeyi görmek isterem
Hacerül Esved’e yüzümü sürüp Lebbeyk ALLAH deyup dönmek isterim
****
Orada ölmek nasipse eğer bir avuç zemzemle yunmak isterem
Eğer ki Mevla’dan izin var ise Bilal’in yanına konmak isterim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu