Abdurrahman Önül

Kabede Hacılar İlahi Sözleri

Kabede Hacılar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kabede Hacılar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kabe’de hacılar “Hu!” der Allah, Yer, gök inim inim iniler Allah, Melekler defterini yeniler Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. ***** Kabe’nin yolları taşlıdır Allah, Hacıların gözleri yaşlıdır Allah, Dervişlerin ciğeri ateşlidir Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. ***** Kabe’nin yolları çukurdur Allah, Hacıların işleri zikirdir Allah, Mevla’sına her dem şükürdür Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. ***** Kabe’nin örtüsü yeşil Allah, Gün doğmadan orası ışır Allah, Hepimizi Kabe’ne uçur Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu