Salih İpek

Kabem Sana Gidemedim İlahi Sözleri

Kabem Sana Gidemedim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kabem Sana Gidemedim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Kâbe’m sana gidemedim gözyaşlarım dökemedim
Muhammed’i göremedim yaralıyım yaralıyım yaralıyım dost
Rabbim nasip eyle ne var hasreti kalbimi dağlar
İki gözüm durmaz ağlar yaralıyım yaralıyım yaralıyım dost
****
Rabbim kısmet etse gitsem Hacerül Esvedi öpsem
Tozlarına yüzüm sürsem yaralıyım yaralıyım yaralıyım dost
Her an Resulü özlerim bu yüzden gülmez yüzlerim
Açık gider şu gözlerim yaralıyım yaralıyım yaralıyım dost
Bir anda vakfeye dursam İbrahim makamın görsem
İki rekât namaz kılsam yaralıyım yaralıyım yaralıyım dost

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu